Get Adobe Flash player

 

Kalendář akcí 2018

 

 

Kontakt pro návštěvníky kulturních akcí : Alena Valentová,  tel. 724 14 97 30, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Alena Prokopová, tel. 736 67 77 72, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kontakt pro umělce : Alena Prokopová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel. 736 67 77 72

 

Všichni, kteří máte zájem dostávat naše pozvánky a informace, pište sem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

 

 

 

28.4. - 18:00 - Kon Sira - Kateřina Garcia, Luboš Malina, Pepa Malina, Tomáš Liška 

 

Unikátní repertoár, ve kterém se propojuje hispánský jazykový a hudební odkaz s melodikou Balkánu a východního Středomoří. Projekt    Kon Sira tvoří pětice zdatných muzikantů zastupujících různé hudební proudy. V osobitém provedení hrají a vícehlasně interpretují tradiční písně sefardských Židů a Balkánu. Jedinečný posluchačský zážitek hned na začátek letošní sezóny U kuchařů. Do Krásetína zavítá soubor jedinečných muzikantů, některé znáte ze skupiny Druhá tráva Roberta Křesťana. Kontrabasistu Tomáše Lišku jste mohli slyšet v seskupení s Martou Töpferovou. Kon Sira se představí ve složení Kateřina Garcia – zpěv, Luboš Malina - banjo, klarinet, tarogato, kaval, Tomáš Liška – kontrabas, Pepa Malina – housle.

 

www.konsira.com

 

19.5. - 18:00 - Olin Nejezchleba & KyBaBu - Norbi Kovács, Vláďa Pavlíček,

                         Pavel Skála, Jirka Zelenka

 

Rockový violoncellista, baskytarista, houslista, nebo nejlépe multiinstrumentalista, dlouholetý člen kapely Vladimíra Mišíka Etc..., ale také originální skladatel, textař a zpěvák. Olin Nejezchleba vydal v roce 2017 své druhé sólové album Nečekaná návštěva, plné silných příběhů i osobitého vtipu.
V Krásetíně již vystoupil v ojedinělém triu s Petrem Skoumalem a Norbi Kovácsem nebo jako vedoucí osobnost  Blues Sessionu. Tentokrát zavítá ke Kuchařům s příležitostným seskupením KyBaBu. Doprovodí jej spoluhráči z Etc...Pavel Skála, Jirka „Zelí“ Zelenka, Vladimír Pavlíček a kytarista z Tria Ivana Hlase, Norbi Kovács. Věříme, že si Olinovu Nečekanou návštěvu užijeme na prosluněném krásetínském dvoře.

 

http://www.olinnejezchleba.cz/

 

  2.6. - 18:00 - Zuby nehty

 

23.6. - 18:00 - Dunajská vlna - Vladimír Václavek, Josef Ostřanský           

 

21.7. - 18:00 - Květy    

 

11.8. - 18:00 - Jan Hrubý, Sean Barry, Ondřej Fencl

 

25.8. - 18:00 - Satisfaction

 

  8.9. - 17:00 - Vašek Koubek

 

29.9. - 20:00 - Justin Lavash