Get Adobe Flash player

 

Kalendář akcí 2020

 

 

Kontakt pro návštěvníky kulturních akcí : Alena Valentová,  tel. 724 14 97 30, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Alena Prokopová, tel. 736 67 77 72, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kontakt pro umělce : Alena Prokopová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel. 736 67 77 72

 

Všichni, kteří máte zájem dostávat naše pozvánky a informace, pište sem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 


22.8. - 18:00  Beata Hlavenková, Oskar Törok

 

Beatu Hlavenkovou nemusíme krásetínskému publiku dlouze představovat. Hrála u nás již v několika sestavách, s Lenkou Dusilovou, Dorkou Bárovou, Justinem Lavashem. Při každé příležitosti představila jiný repertoár a jinou hudební tvář. Letos přijede s vlastním programem v doprovodu výrazného jazzového trumpetisty Oskara Töroka. Představí především písně z nového, velmi ceněného alba Sně. I když se deska jmenuje Sně, což vedle snění může evokovat pí-sně i bá-sně, jedná se ve skutečnosti spíše o skladby než o písničky. Na tomto albu vystupuje v roli virtuozní pianistky a klávesistky, ale nově také zpěvačky. Zhudebnila lyrické básně Bohuslava Reynka, ale i své vlastní verše a texty své blízké kolegyně z dua Tara Fuki Dorky Bárové. Čeká nás výjimečný hudební zážitek, který lze jen těžko zařadit do hudebních škatulek. Přijďte prožít společně s Beatou a Oskarem snový krásetínský podvečer.

 

29.8. - 18:00 St. JOHNNY

 

Jan Stehlík - kytara, zpěv
Zdeněk Wimpy Tichota - basa
Pavel Plánka - bicí


12.9. - 17:00  Epydemie Trio

 

Jihočeská skupina Epydemie si posluchače napříč generacemi získává svou pozitivní a živelnou koncertní energií a písněmi, které otevírají zajímavá témata. Za desku Kotlina získala kapela žánrovou cenu Anděl 2015. Na tomto monotematickém albu zpracovala životní příběhy osobností československých dějin 20. století (Adolfa Opálky, Milady Horákové, Jana Palacha, Josefa Mašína a dalších). Loni vyšlo album Milé děti, které se dotýká současnosti a toho, čím kapela momentálně žije. Díky písním můžete se třemi rodiči prožít vzlety do výšin, strmé pády, úspěchy i průšvihy, lásky, touhy a příchod dětí, které obrací životy naruby. Do Krásetína se vrací téměř na domácí půdu, dobře znají Holubov a okolí. Zavítají k nám v Triu, které tvoří Lucie Vlasáková, kontrabas a zpěv, Mirek Vlasák, akustická kytara, zpěv a Jan Přeslička, zpěv, akustická a elektrická kytara. S kapelou pravidelně vystupuje i kytarista Pepa Štěpánek, kterého jsme slyšeli na skvělém koncertě s Petrem Linhartem, a bubeník David Landštof, který doprovodil na jednom z prvních koncertů Lenku Dusilovou. Epydemii držíme palce, neboť je nominována na cenu Anděl, ve velmi vážené společnosti s Vladimírem Mišíkem a Beatou Hlavenkovou.


19.9. - 17:00  Olin Nejezchleba, Norbi Kovács, Pavel Fischer