Get Adobe Flash player

 

Kalendář akcí 2019

 

 

Kontakt pro návštěvníky kulturních akcí : Alena Valentová,  tel. 724 14 97 30, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Alena Prokopová, tel. 736 67 77 72, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kontakt pro umělce : Alena Prokopová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel. 736 67 77 72

 

Všichni, kteří máte zájem dostávat naše pozvánky a informace, pište sem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Tradiční vánoční koledování U Kuchařů bude v sobotu 21.12. v 19 hodin.

 

 

Poslední sobotu v září zakončil koncertem s téměř magickou atmosférou Petr Linhart s Pepou Štěpánkem. Jejich muzika jsou zhudebněné obrazy ze Sudet.

V tomto období sestavujeme program na příští sezónu. Snažíme se opět o žánrově pestrý program a těšíme se na vaši návštěvu.

Již nyní vám mohu prozradit, že v sobotu 23. května 2020 přijede zahrát legendární kapela Druhá tráva s Robertem Křesťanem. Pevně věřím, že tuto květnovou sobotu nás nezklame počasí.

Ráda bych poděkovala Obecnímu úřadu Holubov, nepostradatelnému zvukaři Jirkovi, Lídě a Jindrovi a Petrovi za péči o webové stránky.
A především vám našim posluchačům.


Těšíme se na vás v příští sezóně.