Get Adobe Flash player

 

Kalendář akcí 2019

 

 

Kontakt pro návštěvníky kulturních akcí : Alena Valentová,  tel. 724 14 97 30, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Alena Prokopová, tel. 736 67 77 72, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kontakt pro umělce : Alena Prokopová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel. 736 67 77 72

 

Všichni, kteří máte zájem dostávat naše pozvánky a informace, pište sem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

16.11 19:00  Beseda ke knize "Za nerosty Alp"

 

 

Jihočeští geologičtí nadšenci a cestovatelé Petr Šindelář a Petr Rajlich v Krasetíně v sobotu 16.11. od 19 hod. v rámci besedy o knize Za nerosty Alp přiblíží, jak se cestovalo za minerály v době běžných celních prohlídek a jaké trampoty mohly a stále mohou potkat hledače minerálů v Alpách.

Zábavný a svými parametry unikátní "šutrocestopis" zachycuje dobu, která už v mnoha ohledech pominula, přesto ale může sloužit jako inspirace a informačně cenná příručka pro ty, kteří rádi jezdí do Alp.

Součástí besedy bude čtení z kapitol knihy, odborné pojednaní o nalezištích od geologa Petra Rajlicha a pak samozřejmě také diskuze s autory knihy.

Recenzi na knihu si můžete přečíst zde: https://rockhound.cz/clanek/za-nerosty-alp

 

Není ovšem nad osobní kontakt s autory, tudíž se na Vás budeme těšit v malebné krasetínské hospůdce U Kuchařů!