Kalendář akcí 2022

 

 

20.8. v 18.00 Flamengo Reunion Session
 
Koncert se bude konat v sále v Holubově

 

Letos uplyne neuvěřitelných 50 let od vydání kultovní desky československého rocku Kuře v hodinkách. Toto půlstoleté výročí oslaví „Kuře“ spolu se svojí kapelou Flamengo, jejíž současná sestava nese název Flamengo reunion session a opírá se o dvojici původních členů Flamenga, Pavla Fořta (kytara) a Vladimíra „Gumu“ Kulhánka (baskytara). Ti pamatují zlatou éru Flamenga. Doplňuje je Jan Holeček (Hammond B3, zpěv), Jiří „Zelí“ Zelenka (bicí, vokály) a Vladimír Boryš Secký (saxofon a příčná flétna). Kapela navazuje na období let 1970 - 1972, kdy za mikrofonem zněl hlas Ivana Khunta a následně Vladimíra Mišíka. Na koncertě uslyšíme průřez slavných hitů. Za všechny skladby z desky jmenujme kultovní Rám příštích obrazů, Já a dým, Doky, vlaky, hlad a boty nebo Stále dál. Můžeme se těšit na jedinečný a originální zážitek legendárního Flamenga s jeho původními členy a repertoárem.

Koncert Flamenga reunion session se uskuteční za podpory obce Holubov. Děkujeme!

 

27.8. v 18.00 Petra Börnerová Trio – Petra Börnerová & Tomáš Bobrovniczký &Tomáš Bobrovniczký jr.

 

Je projekt zpěvačky Petry Börnerové, slovenského hudebníka Tomáše Bobrovniczkého a jejich 12letého syna Tomáše, který hraje na bicí nástroje. Kapelu možná znáte pod názvem Máma, táta, syn. Repertoár tria je postavený na převzatých i vlastních folk-bluesových písničkách. Trio je možné vidět v klubech, kavárnách, ale i na festivalech. Na rozdíl od ortodoxně bluesové minulosti se dnes zpěvačka Petra Börnerová nechává inspirovat folkovými, jazzovými a rockovými podněty.Do Krasetína přiveze trio osobitou muziku vycházející z jazzových a bluesových kořenů na špičkové instrumentální úrovni. Petra Börnerová trio má za sebou stovky vystoupení nejen v ČR, ale i v zahraničí. Tomáš Bobrovniczký získal ocenění *Bluesman roka 2012*, které udělila Slovenská bluesová společnost. Tomáš Bobrovniczký hrál a spolupracoval s výraznými bluesovými osobnostmi světové i domácí hudební scény.

 

10.9. v 17.00 Tokaref
17.9. v 17.00 Hromosvod – Ondřej Fencl & hosté

 

Kontakt pro návštěvníky kulturních akcí:

Alena Valentová,  tel. 724 14 97 30, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Alena Prokopová, tel. 736 67 77 72, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakt pro umělce: Alena Prokopová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  tel. 736 67 77 72

 

Všichni, kteří máte zájem dostávat naše pozvánky a informace, pište sem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Otevírací doba

 

Pátek
 18:00
- 00:00
Sobota
 11:30
- 00:00
Neděle
 11:30 
- 22:00

  

Jsme na Facebooku

V restauraci je k dispozici vysokorychlostní připojení k internetu

  

Co se chystá

20.8.

Flamengo Reunion Session

27.8.  Petra Börnerová Trio
10.9. Tokaref
17.9. Hromosvod – Ondřej Fencl & hosté

 

 

Kdo je online

Právě přítomno: 42 hostů a žádný člen